poniedziałek, 28 stycznia 2019

Styczeń czas nowowrocznego postanowienia...

Witajcie w Nowym Roku! Życzę Wam wszystkiego dobrego na ten cały rok!
Ja jak zwykle z wielkim opóźnieniem ale jak to u Nas bywa dzień do dnia nie podobny.
Czas grudniowy był bardzo intensywny pod względem dekoracyjnym , jasełkowym, szyjącym i pracującym. Dobrze że jest moja mama i cześć obowiązków domowych przejęła;)
Wielką niewiadomą było czy będę dalej pracować z seniorkami, niewiadomą też były moje dwa projekty, czekałam na ich akceptację i wielką niewiadomą było czy moja prawie 18 córka chce urodziny w większym gronie czy w mniejszym rodzinnym;) teraz już znam odpowiedzi na pytania i wszędzie jest na Tak! Tak więc pracuje dalej, będą warsztaty i impreza też będzie;)
Co prawda dalej czekamy na  pewne marzenie i mam nadzieję że w tym roku się spełni;)

A teraz wielka prośba do Was: moje Panie Seniorki oraz klasa Michasi chcą zrobić coś pożytecznego dla drugiej osoby, fundacji lub instytucji. Mam trochę materiałów i kulki do wypychania chcielibyśmy uszyć poduchy i maskotki przed Wielkanocą i teraz pytanie znacie napiszcie komu by sprawić taką niespodziankę?  Ja jestem w grupie:"szyjemy dla szpitali z polski" ale  chcielibyśmy zrobić coś dla innych. W ramach podziękowania chciałabym tylko prosić o dyplom dla uczniów i seniorek-to taki symbol a jednocześnie potwierdzenie gdzie to trafiło. Czekam na Wasze pomysły;)
a w międzyczasie powstała Dama z różą....
 

9 komentarzy:

 1. Piękna dama. Gratuluję Również prowadzę warsztaty dla Seniorów w Klubie 60 +. Moi Seniorzy także lubią swoje prace przekazywać na szczytne cele. Zwykłe są to akcje charytatywne w naszej okolicy, których jest bardzo dużo. Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale , że wszystko jest na tak. Dobry początek roku . Dama jest cudna . Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znakomita dama z różą! Jest pełna wdzięku! Podziwiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny pomysł :) i piękna praca! :)
  Impreza "18-tkowa" w lutym - tak? :)
  Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 5. jaka piękna praca! Widziałam już na fejsie i miałam nieśmiałą nadzieję, że na blogu opiszesz technikę jej wykonania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dama jest niesamowita i robi wrażenie. Pozdrawiam;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Aniu, podziwiam damę z różą.
  Uściski.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dama bardzo ciekawie wygląda, jest piękna. Bardzo fajny cel, może na fejsie są zbiórki dla potrzebujących tylko nie wiem jak kwestia dyplomów, pewnie były by na Twojej głowie (fajne i niedrogie można zamówić na allegro)

  OdpowiedzUsuń

Jedno słowo pozostawione w komentarzu dzięki Tobie
może zrodzić kolejny wspaniały pomysł jak fajnie spędzić czas;)
Dziękuję!