sobota, 29 października 2016

Czy lubimy chodzić w czapkach...

Jesień, czas szali, kominów  i czapek. Moje dziewczyny to tak różnie chodzą w czapkach raz noszą raz nie, bo za gorąco, bo nie modna albo inni nie noszą a ja muszę. Starsza córka to już nastolatka to całkiem wyp0ada z grupy-czapek nie nosi tylko komin i kapuza od kurtki. Młodsza na szczęście lubi moje uszytki więc chętnie w nich chodzi, a wiecie najciekawsze jest to i bardzo mi to imponuje że ona chodzi we wszystkim co zrobię, uszyję, ma swój styl, który nam się bardzo podoba. Nie  słyszę mamo nie modne, nie na czasie a koleżanki mają lepsze, z metką, to i metka Anulek też się znajdzie;) tak więc powstały komplety:
kilka kombinacji, czapki z kominami są dwustronne, wersja męska z gwiazdami i damska z serduszkami i konikami...

Bardzo Wam dziękuję za komentarze pod ostatnim postem;) staram się nadrabiać zaległości blogowe a u mnie na warsztacie już święta ale to dopiero w listopadzie;)

czwartek, 20 października 2016

Pasja formą relaksu...

Dzień dobry dla wszystkich, bardzo Wam dziękuję za komentarze pod ostatnim postem, nie będę pisać o tym, jak to czas się skraca a tyle do zrobienia każda z Nas tak po prostu ma, Góra marzeń, projektów, planów do realizacji. Rodzina, gotowanie, praca sprzątanie i gospodarujemy troszkę czasu dla siebie a raczej dla swojej pasji. Szyć szyję, tworzę, maluje ale to wszystko przygotowania już przed świąteczne na grudzień, bo ja tak mam, że robię to wcześniej a grudzień to czas na rodzinę, spotkania i dużo gotowania;)

Ostatnio zrobiłam kilka skrzyneczek: ta jest na biżuterię i tajemnicze listy bo ma drugie dno;) i jest duża  i pojemna.
 herbaciarka na 4 przegródki
 i lawendowa, w realu bardziej intensywne kolory na 6 przegródek
 a tu prezent z okazji Dnia Nauczyciela  x 100

dobrego dnia Wam życzę, słoneczka choć za oknem  szaro, ale zawsze trzeba znaleźć  coś pozytywnego w tym dniu!